Шліфувальні верстати - Точильний верстат GTM MDB100/200HD
Опис
Технічні характеристики GTM MDB100/200HD Характеристики двигуна і пристрою Напруга однофазні (220 В) Потужність, Вт 900 Вт Живлення від мережі Конструктивні та функціональні особливості Тип установки настільні Призначення для заточування інструменту Особливості з гріндером Конструкція настільні Додаткова інформація Вид верстата точильні Зовнішній діаметр кола 200 мм Розмір шліфувальної стрічки 100х914 мм Максимальні обороти 2950 об/хв Вага 34 кг Гарантія 12 місяців Оброблюваний матеріал по металу Габарити 620х540х300 мм Клас професійні Тип верстатів точильно-шліфувальні стрічково-дискові Країна походження Україна Посадковий діаметр кола 32 мм Товщина шліфкруга 32 мм Комплектація - Верстат; - абразивне коло зернистістю 60; - шліфувальна стрічка зернистістю 80; - захисний кожух (2 шт.); - захисне скло для відбиття іскор; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця.