Пульти для мультимедіа - Gefen EXT-UHD600-18 Підсилювач розподільник 1х8 сигналів HDMI з HDR з пропускною здатністю 600 МГц
Опис
Прилад також дозволяє живити деякі приймачі сигналу прямо по інтерфейсу HDMI: цьому сприяє функція Long Reach Power (LRP), завдяки якій максимальне навантаження на вихідні порти 1 і 2 підвищується з 55 мА, передбачених специфікацією інтерфейсу, до 500 мА.